Ταινίες Σήμερα στην Τηλεόραση Δείτε τώρα →
Σπορ Ιστορίες - Cover
Σπορ Ιστορίες - Poster
Εκπομπή

Σπορ Ιστορίες

Sport Stories (R)
Εκπομπή
Επόμενη: Τρι 22 Σεπ, 04:00 — ΕΡΤ2 ΕΡΤ2

Περιγραφή

Σπορ Ιστορίες επιστρέφει σε έναν από τους πιο δυνατούς αγώνες του ελληνικού μπάσκετ: το Ελλάδα - ΗΠΑ 101-95 στη Σαϊτάμα, στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα του 2006. Το ντοκιμαντέρ ξετυλίγει όσα έγιναν εκείνη τη βραδιά μέσα από τη ματιά του Δημήτρη Χατζηγεωργίου και τις αφηγήσεις και των δώδεκα Ελλήνων παικτών, δίνοντας στον θεατή εικόνα, ένταση και παρασκήνιο από μια ιστορική νίκη.

Συχνές Ερωτήσεις

Πότε θα προβληθεί η εκπομπή «Σπορ Ιστορίες» στην τηλεόραση;
Η επόμενη προβολή της εκπομπής «Σπορ Ιστορίες» είναι αύριο στις 04:00 στο κανάλι ΕΡΤ2.
Σε ποιο κανάλι παίζει η εκπομπή «Σπορ Ιστορίες»;
Η εκπομπή «Σπορ Ιστορίες» προβάλλεται στα κανάλια: ΕΡΤ2.
Τι είδους πρόγραμμα είναι η εκπομπή «Σπορ Ιστορίες»;
Η «Σπορ Ιστορίες» είναι Εκπομπή.
Ποια είναι η θεματολογία της εκπομπής «Σπορ Ιστορίες»;
Σπορ Ιστορίες επιστρέφει σε έναν από τους πιο δυνατούς αγώνες του ελληνικού μπάσκετ: το Ελλάδα - ΗΠΑ 101-95 στη Σαϊτάμα, στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα του 2006. Το ντοκιμαντέρ ξετυλίγει όσα έγιναν εκείνη τη βραδιά μέσα από τη...

Προβολές στην TV

Τελευταία προβολή
Δευ 21 Σεπ 2026
07:00
Επόμενες προβολές
Τρι 22 Σεπ
04:00
Τρι 22 Σεπ
07:00
Τετ 23 Σεπ
04:00
Τετ 23 Σεπ
07:00
Πεμ 24 Σεπ
04:00
Πεμ 24 Σεπ
07:00
Παρ 25 Σεπ
04:00
Παρ 25 Σεπ
07:00
Σαβ 26 Σεπ
04:00
Σαβ 26 Σεπ
07:00