Ελληνική Ταινία
Με Φόβο και Πάθος
With Fear and Passion
Επόμενη: Παρασκευή 28 Αυγ, 23:35 —
Cosmote Cinema 3
Υπόθεση
Η ταινία "Με Φόβο και Πάθος" (1972) μας βυθίζει σε μια σκοτεινή και γεμάτη ένταση ιστορία που εξερευνά τα όρια της δικαιοσύνης και της αγάπης. Ένας ανακριτής, συντετριμμένος από την ανακάλυψη ότι έχει φυλακίσει άδικα την πρώην αγαπημένη του, αποφασίζει να επανεξετάσει την υπόθεση και να αποκαλύψει την αλήθεια πίσω από την κατηγορία του φόνου. Καθώς ανακαλύπτει τις σκοτεινές ίντριγκες της οικογένειας της κοπέλας, η αγωνία κλιμακώνεται, κρατώντας τον θεατή σε αγωνία. Μη χάσετε αυτήν τη συναρπαστική ταινία που προβάλλεται στο Cosmote Cinema 3!
Συντελεστές
Νίκος Φώσκολος
Σκηνοθεσία
Νίκος Φώσκολος
Σενάριο
Cast
Προβολές στην TV
Τελευταία προβολή
Κυριακή 26 Απρ 2026
11:45
Cosmote Cinema 3 Επόμενες προβολές
Παρασκευή 28 Αυγ
23:35
Cosmote Cinema 3 📺 Ιστορικό Προβολών
Η ταινία «Με Φόβο και Πάθος» έχει προβληθεί 1 φορές στην ελληνική τηλεόραση σε 1 κανάλια: Cosmote Cinema 3.
Συχνές Ερωτήσεις
Ποιοι ηθοποιοί παίζουν στην ταινία «Με Φόβο και Πάθος»;
Στην ταινία «Με Φόβο και Πάθος» πρωταγωνιστούν οι: Νίκος Κούρκουλος, Μάνος Κατράκης, Ελένη Ερήμου, Γιώργος Μούτσιος, Βάσος Ανδρονίδης, Νίκος Παπαναστασίου και άλλοι 2 ηθοποιοί.
Πότε θα προβληθεί την ταινία «Με Φόβο και Πάθος» στην τηλεόραση;
Η επόμενη προβολή της ταινίας «Με Φόβο και Πάθος» είναι αύριο στις 23:35 στο κανάλι Cosmote Cinema 3.
Ποιος σκηνοθέτησε την ταινία «Με Φόβο και Πάθος»;
Τη σκηνοθεσία της ταινίας «Με Φόβο και Πάθος» υπογράφει ο/η Νίκος Φώσκολος.
Τι είδους ταινία είναι «Με Φόβο και Πάθος»;
Η ταινία «Με Φόβο και Πάθος» ανήκει στα είδη: Δράμα, Θρίλερ.
Πότε κυκλοφόρησε η ταινία «Με Φόβο και Πάθος»;
Η ταινία «Με Φόβο και Πάθος» κυκλοφόρησε το 1972.
Τι βαθμολογία έχει η ταινία «Με Φόβο και Πάθος»;
Η ταινία «Με Φόβο και Πάθος» έχει βαθμολογία 7.0/10 στο IMDB/TMDB από 3 ψήφους χρηστών.
Ποια είναι η υπόθεση της ταινίας «Με Φόβο και Πάθος»;
Η ταινία "Με Φόβο και Πάθος" (1972) μας βυθίζει σε μια σκοτεινή και γεμάτη ένταση ιστορία που εξερευνά τα όρια της δικαιοσύνης και της αγάπης. Ένας ανακριτής, συντετριμμένος από την ανακάλυψη ότι έχει φυλακίσει άδικα την...
Σε ποιο κανάλι παίζει η ταινία «Με Φόβο και Πάθος»;
Η ταινία «Με Φόβο και Πάθος» προβάλλεται στα κανάλια: Cosmote Cinema 3.