Σειρά
Κι Όμως Είμαι Ακόμα Εδώ
And Yet I'm Still Here
Επόμενη: Πέμπτη 2 Ιουλ, 11:00 —
ΕΡΤ1
Υπόθεση
Η Κατερίνα ζει με τον φόβο ότι το σύνδρομο Χέλγκα, που έχει καταστρέψει τη μητέρα και τη γιαγιά της, θα την πάρει κι εκείνη. Παρά την υποχονδρία της, δεν μπορεί να αγνοήσει την αγωνία που την κατακλύζει. Στην προσπάθειά της να βρει απαντήσεις και να καθησυχάσει το μυαλό της, ζητά από τον γιατρό της, Αντώνη Σωτηρίου, να της κάνει αξονική εγκεφάλου, αν και εκείνος την αντιμετωπίζει με σκεπτικισμό. Κι Όμως Είμαι Ακόμα Εδώ μπαίνει βαθιά στο μυαλό ενός ανθρώπου που παλεύει με την αγωνία για την υγεία του, αποκαλύπτοντας τις λεπτές ισορροπίες ανάμεσα στην πραγματικότητα και την ψευδαίσθηση.
Προβολές στην TV
Επόμενες προβολές
Πέμπτη 2 Ιουλ
11:00
ΕΡΤ1 Παρασκευή 3 Ιουλ
11:00
ΕΡΤ1 Συχνές Ερωτήσεις
Πότε θα προβληθεί τη σειρά «Κι Όμως Είμαι Ακόμα Εδώ» στην τηλεόραση;
Η επόμενη προβολή της σειράς «Κι Όμως Είμαι Ακόμα Εδώ» είναι αύριο στις 11:00 στο κανάλι ΕΡΤ1.
Ποια είναι η υπόθεση της σειράς «Κι Όμως Είμαι Ακόμα Εδώ»;
Η Κατερίνα ζει με τον φόβο ότι το σύνδρομο Χέλγκα, που έχει καταστρέψει τη μητέρα και τη γιαγιά της, θα την πάρει κι εκείνη. Παρά την υποχονδρία της, δεν μπορεί να αγνοήσει την αγωνία που την κατακλύζει. Στην προσπάθειά ...
Σε ποιο κανάλι παίζει η σειρά «Κι Όμως Είμαι Ακόμα Εδώ»;
Η σειρά «Κι Όμως Είμαι Ακόμα Εδώ» προβάλλεται στα κανάλια: ΕΡΤ1.