Ταινίες Σήμερα στην Τηλεόραση Δείτε τώρα →
Η Επιστροφή της Κόρης - Cover
Η Επιστροφή της Κόρης - Poster
Ταινία

Η Επιστροφή της Κόρης

Τελευταία: Σάββατο 13 Ιουν, 18:25 — Novalife Novalife

Υπόθεση

Η Επιστροφή της Κόρης είναι ένα καθηλωτικό θρίλερ που θα σας κρατήσει σε αγωνία μέχρι την τελευταία στιγμή. Δέκα χρόνια μετά την εξαφάνισή της, η Κλερ επιστρέφει στην οικογένειά της, φέρνοντας μαζί της μυστικά και αναπάντητα ερωτήματα. Ενώ η μητέρα της την υποδέχεται με χαρά, ο πατέρας της αρχίζει να αμφισβητεί την πραγματική της ταυτότητα. Μια σκοτεινή ιστορία εξελίσσεται, αποκαλύπτοντας τις κρυφές πτυχές της οικογενειακής ζωής.

Προβολές στην TV

Τελευταία προβολή
Σάββατο 13 Ιουν 2026
18:25
Novalife
Δεν υπάρχουν προγραμματισμένες προβολές

Δεν έχει ανακοινωθεί επόμενη προβολή. Ελέγξτε ξανά σύντομα.

📺 Ιστορικό Προβολών

Η ταινία «Η Επιστροφή της Κόρης» έχει προβληθεί 3 φορές στην ελληνική τηλεόραση σε 2 κανάλια: Nova Cinema 3, Novalife.

Συχνές Ερωτήσεις

Πότε προβλήθηκε τελευταία φορά η ταινία «Η Επιστροφή της Κόρης»;
Η ταινία «Η Επιστροφή της Κόρης» προβλήθηκε στο Novalife στις 13 Ιουνίου 2026.
Τι είδους ταινία είναι «Η Επιστροφή της Κόρης»;
Η ταινία «Η Επιστροφή της Κόρης» ανήκει στα είδη: Θρίλερ.
Ποια είναι η υπόθεση της ταινίας «Η Επιστροφή της Κόρης»;
Η Επιστροφή της Κόρης είναι ένα καθηλωτικό θρίλερ που θα σας κρατήσει σε αγωνία μέχρι την τελευταία στιγμή. Δέκα χρόνια μετά την εξαφάνισή της, η Κλερ επιστρέφει στην οικογένειά της, φέρνοντας μαζί της μυστικά και αναπάν...