Ταινία
Η Καρδιά ενός Τζογαδόρου
On Swift Horses
Τελευταία: Κυριακή 28 Ιουν, 23:35 —
Nova Cinema 1
Υπόθεση
Η Καρδιά ενός Τζογαδόρου (On Swift Horses) είναι μια συγκινητική ρομαντική δραματική ταινία που αναδεικνύει τις προκλήσεις της αγάπης και της φιλίας. Οι νεόνυμφοι Muriel και Lee, προσπαθώντας να οικοδομήσουν μια νέα ζωή μετά τον πόλεμο της Κορέας, βρίσκονται αντιμέτωποι με την είσοδο του μυστηριώδη αδερφού του Lee, Julius, ενός τζογαδόρου με σκοτεινά μυστικά. Καθώς οι σχέσεις τους περιπλέκονται, το Αμερικανικό Όνειρο αρχίζει να καταρρέει, αναδεικνύοντας τις συναισθηματικές και ηθικές προκλήσεις που αντιμετωπίζουν. Μη χάσετε αυτή τη συναρπαστική ταινία που προβάλλεται στο Nova Cinema 1.
Συντελεστές
Daniel Minahan
Σκηνοθεσία
Bryce Kass
Σενάριο
Cast
Ντέιζι Έντγκαρ-Τζόουνς
Muriel
Τζέικομπ Ελόρντι
Julius
Will Poulter
Lee
Diego Calva
Henry
Sasha Calle
Sandra
Don Swayze
Terence
?
Ryan Fitzgerald
Cat Faced Man
Andrew Keenan-Bolger
Rosie
Jason Kravits
Wayne
Dan Martin
Eddie
John Lee Ames
Lewis
Patrick Burch
Cashier #2
?
Dwayne Grady
Cashier #1
Kat Cunning
Gail
Anthony Palermo
Man in a Fancy Suit
Boone Platt
Roy
?
Ted Barton
Skeets
Chad Coe
Glen
Dani Deetté
Loretta
Syd Skidmore
Maureen
Προβολές στην TV
Τελευταία προβολή
Κυριακή 28 Ιουν 2026
23:35
Nova Cinema 1 Δεν υπάρχουν προγραμματισμένες προβολές
Δεν έχει ανακοινωθεί επόμενη προβολή. Ελέγξτε ξανά σύντομα.
📺 Ιστορικό Προβολών
Η ταινία «Η Καρδιά ενός Τζογαδόρου» έχει προβληθεί 3 φορές στην ελληνική τηλεόραση σε 1 κανάλια: Nova Cinema 1.
Συχνές Ερωτήσεις
Ποιοι ηθοποιοί παίζουν στην ταινία «Η Καρδιά ενός Τζογαδόρου»;
Στην ταινία «Η Καρδιά ενός Τζογαδόρου» πρωταγωνιστούν οι: Ντέιζι Έντγκαρ-Τζόουνς, Τζέικομπ Ελόρντι, Will Poulter, Diego Calva, Sasha Calle, Don Swayze και άλλοι 14 ηθοποιοί.
Πότε προβλήθηκε τελευταία φορά η ταινία «Η Καρδιά ενός Τζογαδόρου»;
Η ταινία «Η Καρδιά ενός Τζογαδόρου» προβλήθηκε στο Nova Cinema 1 στις 28 Ιουνίου 2026.
Ποιος σκηνοθέτησε την ταινία «Η Καρδιά ενός Τζογαδόρου»;
Τη σκηνοθεσία της ταινίας «Η Καρδιά ενός Τζογαδόρου» υπογράφει ο/η Daniel Minahan.
Τι είδους ταινία είναι «Η Καρδιά ενός Τζογαδόρου»;
Η ταινία «Η Καρδιά ενός Τζογαδόρου» ανήκει στα είδη: Δράμα, Ρομαντική.
Πότε κυκλοφόρησε η ταινία «Η Καρδιά ενός Τζογαδόρου»;
Η ταινία «Η Καρδιά ενός Τζογαδόρου» κυκλοφόρησε το 2025.
Τι βαθμολογία έχει η ταινία «Η Καρδιά ενός Τζογαδόρου»;
Η ταινία «Η Καρδιά ενός Τζογαδόρου» έχει βαθμολογία 6.2/10 στο IMDB/TMDB από 109 ψήφους χρηστών.
Ποια είναι η υπόθεση της ταινίας «Η Καρδιά ενός Τζογαδόρου»;
Η Καρδιά ενός Τζογαδόρου (On Swift Horses) είναι μια συγκινητική ρομαντική δραματική ταινία που αναδεικνύει τις προκλήσεις της αγάπης και της φιλίας. Οι νεόνυμφοι Muriel και Lee, προσπαθώντας να οικοδομήσουν μια νέα ζωή ...