Ελληνική Ταινία
Ο Εμίρης και ο Κακομοίρης
The Emir and the Poor Sucker
Επόμενη: Τετάρτη 5 Αυγ, 22:00 —
Cosmote Cinema 3
Υπόθεση
Στην κωμωδία "Ο Εμίρης και ο Κακομοίρης", η Γκιουλινάρ, η γοητευτική κόρη του εμίρη, βρίσκει τον έρωτα στον Ανδρέα, έναν άντρα με μια όχι και τόσο λαμπρή καριέρα ως κομπάρσος. Η ιστορία εκτυλίσσεται με χιούμορ και ανατροπές, καθώς ο Ανδρέας προσπαθεί να πείσει τη Γκιουλινάρ για την "ηρωική" του ταυτότητα, ενώ οι διαφορετικοί κόσμοι τους συγκρούονται με θεαματικά αποτελέσματα. Μην χάσετε αυτή την απολαυστική ταινία που συνδυάζει ρομαντισμό και γέλιο, προβάλλεται στο Cosmote Cinema 3.
Προβολές στην TV
Επόμενες προβολές
Τετάρτη 5 Αυγ
22:00
Cosmote Cinema 3 Συχνές Ερωτήσεις
Πότε θα προβληθεί την ταινία «Ο Εμίρης και ο Κακομοίρης» στην τηλεόραση;
Η επόμενη προβολή της ταινίας «Ο Εμίρης και ο Κακομοίρης» είναι την Τετάρτη 5 Αυγούστου στις 22:00 στο κανάλι Cosmote Cinema 3.
Τι είδους ταινία είναι «Ο Εμίρης και ο Κακομοίρης»;
Η ταινία «Ο Εμίρης και ο Κακομοίρης» ανήκει στα είδη: Κωμωδία.
Πότε κυκλοφόρησε η ταινία «Ο Εμίρης και ο Κακομοίρης»;
Η ταινία «Ο Εμίρης και ο Κακομοίρης» κυκλοφόρησε το 1964.
Ποια είναι η υπόθεση της ταινίας «Ο Εμίρης και ο Κακομοίρης»;
Στην κωμωδία "Ο Εμίρης και ο Κακομοίρης", η Γκιουλινάρ, η γοητευτική κόρη του εμίρη, βρίσκει τον έρωτα στον Ανδρέα, έναν άντρα με μια όχι και τόσο λαμπρή καριέρα ως κομπάρσος. Η ιστορία εκτυλίσσεται με χιούμορ και ανατρο...
Σε ποιο κανάλι παίζει η ταινία «Ο Εμίρης και ο Κακομοίρης»;
Η ταινία «Ο Εμίρης και ο Κακομοίρης» προβάλλεται στα κανάλια: Cosmote Cinema 3.