Ταινίες Σήμερα στην Τηλεόραση Δείτε τώρα →
Συλλαβίζοντας την Ευτυχία - Cover
Συλλαβίζοντας την Ευτυχία - Poster
Ταινία

Συλλαβίζοντας την Ευτυχία

Bee Season
2005
Τελευταία: Τρίτη 13 Οκτ, 20:05 — Cosmote Cinema 2 Cosmote Cinema 2

Υπόθεση

Στη συγκινητική ταινία "Συλλαβίζοντας την Ευτυχία", παρακολουθούμε την ιστορία μιας 11χρονης κοπέλας που νιώθει ότι δεν έχει να προσφέρει τίποτα στην επιτυχημένη οικογένειά της. Όταν κερδίζει έναν διαγωνισμό ορθογραφίας, ξαφνιάζει όλους γύρω της και, κυρίως, τον αυστηρό πατέρα της, που αρχίζει να την προσέχει. Η ταινία εξερευνά θέματα αυτοεκτίμησης, οικογενειακών σχέσεων και αναγνώρισης, προσφέροντας μια μοναδική ματιά στη δυναμική των σχέσεων. Μην χάσετε την ευκαιρία να παρακολουθήσετε αυτήν την τρυφερή ιστορία συναισθημάτων, μόνο στο Cosmote Cinema 1.

Προβολές στην TV

Τελευταία προβολή
Τρίτη 13 Οκτ 2026
20:05
Δεν υπάρχουν προγραμματισμένες προβολές

Δεν έχει ανακοινωθεί επόμενη προβολή. Ελέγξτε ξανά σύντομα.

📺 Ιστορικό Προβολών

Η ταινία «Συλλαβίζοντας την Ευτυχία» έχει προβληθεί 8 φορές στην ελληνική τηλεόραση σε 2 κανάλια: Cosmote Cinema 1, Cosmote Cinema 2.

Συχνές Ερωτήσεις

Πότε προβλήθηκε τελευταία φορά η ταινία «Συλλαβίζοντας την Ευτυχία»;
Η ταινία «Συλλαβίζοντας την Ευτυχία» προβλήθηκε στο Cosmote Cinema 2 στις 13 Οκτωβρίου 2026.
Πότε κυκλοφόρησε η ταινία «Συλλαβίζοντας την Ευτυχία»;
Η ταινία «Συλλαβίζοντας την Ευτυχία» κυκλοφόρησε το 2005.
Ποια είναι η υπόθεση της ταινίας «Συλλαβίζοντας την Ευτυχία»;
Στη συγκινητική ταινία "Συλλαβίζοντας την Ευτυχία", παρακολουθούμε την ιστορία μιας 11χρονης κοπέλας που νιώθει ότι δεν έχει να προσφέρει τίποτα στην επιτυχημένη οικογένειά της. Όταν κερδίζει έναν διαγωνισμό ορθογραφίας,...