Ταινίες Σήμερα στην Τηλεόραση Δείτε τώρα →
Το Όνομα μου Είναι Σαμ - Cover
Το Όνομα μου Είναι Σαμ - Poster
Ταινία

Το Όνομα μου Είναι Σαμ

I Am Sam
Επόμενη: Κυριακή 9 Αυγ, 16:00 — STAR STAR

Υπόθεση

Το Όνομα μου Είναι Σαμ είναι μια συγκινητική ταινία που ακολουθεί την ιστορία ενός πατέρα με νοητική υστέρηση, ο οποίος αγωνίζεται να κερδίσει την κηδεμονία της αγαπημένης του εφτάχρονης κόρης. Μέσα από τις προκλήσεις που αντιμετωπίζει, διδάσκει αξίες όπως η αγάπη και η οικογένεια, ακόμη και στην σκληρή δικηγόρο του. Αυτή η ταινία μας υπενθυμίζει τη δύναμη των ανθρώπινων σχέσεων και την αξία της αποδοχής, προσφέροντας παράλληλα μια μοναδική ματιά στις κοινωνικές προκαταλήψεις. Μην χάσετε την ευκαιρία να ζήσετε αυτήν την τρυφερή ιστορία στην τηλεόραση του STAR.

Προβολές στην TV

Επόμενες προβολές
Κυριακή 9 Αυγ
16:00
STAR

Συχνές Ερωτήσεις

Πότε θα προβληθεί την ταινία «Το Όνομα μου Είναι Σαμ» στην τηλεόραση;
Η επόμενη προβολή της ταινίας «Το Όνομα μου Είναι Σαμ» είναι την Κυριακή 9 Αυγούστου στις 16:00 στο κανάλι STAR.
Ποια είναι η υπόθεση της ταινίας «Το Όνομα μου Είναι Σαμ»;
Το Όνομα μου Είναι Σαμ είναι μια συγκινητική ταινία που ακολουθεί την ιστορία ενός πατέρα με νοητική υστέρηση, ο οποίος αγωνίζεται να κερδίσει την κηδεμονία της αγαπημένης του εφτάχρονης κόρης. Μέσα από τις προκλήσεις πο...
Σε ποιο κανάλι παίζει η ταινία «Το Όνομα μου Είναι Σαμ»;
Η ταινία «Το Όνομα μου Είναι Σαμ» προβάλλεται στα κανάλια: STAR.