Ταινίες Σήμερα στην Τηλεόραση Δείτε τώρα →
Wild Wild West - Cover
Wild Wild West - Poster
Ταινία

Wild Wild West

Τελευταία: Παρασκευή 24 Ιουλ, 03:45 — STAR STAR

Υπόθεση

Η ταινία **Wild Wild West** μας ταξιδεύει στην Άγρια Δύση, όπου δύο από τους καλύτερους πληρωμένους δολοφόνους αναλαμβάνουν μια επική αποστολή: να σώσουν τον πρόεδρο Γκραντ από έναν παρανοϊκό επιστήμονα με σκοτεινά σχέδια. Με ατμόσφαιρα περιπέτειας και χιούμορ, οι ήρωες θα αντιμετωπίσουν απρόσμενες προκλήσεις και επικίνδυνες καταστάσεις. Ετοιμαστείτε για μια μοναδική εμπειρία γεμάτη δράση και ανατροπές, που θα σας κρατήσει στην άκρη της θέσης σας. Μην χάσετε την προβολή της στο STAR!

Προβολές στην TV

Τελευταία προβολή
Παρασκευή 24 Ιουλ 2026
03:45
STAR
Δεν υπάρχουν προγραμματισμένες προβολές

Δεν έχει ανακοινωθεί επόμενη προβολή. Ελέγξτε ξανά σύντομα.

📺 Ιστορικό Προβολών

Η ταινία «Wild Wild West» έχει προβληθεί 1 φορές στην ελληνική τηλεόραση σε 1 κανάλια: STAR.

Συχνές Ερωτήσεις

Πότε προβλήθηκε τελευταία φορά η ταινία «Wild Wild West»;
Η ταινία «Wild Wild West» προβλήθηκε στο STAR στις 24 Ιουλίου 2026.
Τι είδους ταινία είναι «Wild Wild West»;
Η ταινία «Wild Wild West» ανήκει στα είδη: Περιπέτεια.
Ποια είναι η υπόθεση της ταινίας «Wild Wild West»;
Η ταινία **Wild Wild West** μας ταξιδεύει στην Άγρια Δύση, όπου δύο από τους καλύτερους πληρωμένους δολοφόνους αναλαμβάνουν μια επική αποστολή: να σώσουν τον πρόεδρο Γκραντ από έναν παρανοϊκό επιστήμονα με σκοτεινά σχέδι...